Nasza firma mieści się na Podhalu w miejscowości Spytkowice obok trasy krajowej nr. 7 prowadzącej do przejścia granicznego ze Słowacją w Chyżnem. Firma została założona w 1991 r. przez Mariana Kracika od momentu powstania naszej działalności zajmujemy się sprzedażą produktów rolno–przemysłowych oraz maszyn rolniczych.

Początkowo była to niewielka firma, ale z upływem czasu dzięki zdobytemu doświadczeniu i potrzebą naszych klientów poszerzaliśmy swój asortyment.

Obecnie nasza firma specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych, komunalnych, części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych jak i również wszelkich potrzebnych akcesoriów w gospodarstwie rolnym w tym zootechniki.

Jesteśmy rodzinną firmą którą, została założona w 1991 r. przez Mariana Kracika. Od momentu powstania naszej działalności zajmujemy się sprzedażą produktów rolno–przemysłowych oraz maszyn rolniczych.

Początkowo była to niewielka działalność, ale z upływem czasu dzięki zdobytemu doświadczeniu i potrzebą naszych klientów poszerzyliśmy nasz asortyment. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. W minionych latach podpisaliśmy umowy handlowe z wiodącymi polskimi i europejskimi producentami maszyn rolniczych w 2011 r. otworzyliśmy sklep firmowy w Jabłonce nieopodal przejścia granicznego ze Słowacją w Chyżnem.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, a znaczna część naszej sprzedaży trafia na rynki europejskie.
Obecnie nasza firma specjalizuje się w sprzedaży maszyn i ciągników rolniczych, komunalnych, części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, jak i również wszelkich potrzebnych akcesoriów w gospodarstwie rolnym w tym zootechniki.

Aktualnie, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż internetową.

Zależy nam, aby klienci byli zadowoleni z produktów, które u nas zakupili. Pozytywne doświadczenia klientów są naszym priorytetem, dlatego stawiamy na najwyższą jakość kontaktu opartą o sprzedaż doradczą, indywidualne podejście, budowanie długotrwałych relacji.

Znaczna część klientów rozpoczyna proces zakupowy poprzez sprawdzenie oferty online, aby przyglądnąć się dokładnie ofercie oraz porównać ceny. Dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą działalność o sprzedaż internetową. Dzięki prezentacji oferty w Internecie klient może zapoznać się dokładnie z oferowanym przez nas asortymentem. Finalizacja zamówienia może odbyć się całkowicie w formie online, jak i bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

Jesteśmy w stanie realizować nasze cele tylko dzięki naszym pracownikom. To oni są największym kapitałem Hurtowni Kracik. Dlatego nieustannie dbamy o wzrost ich wiedzy i kompetencji. Dzięki temu posiadamy zespół wysokiej klasy specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania.